Strona główna » Blog » FeminaSum najlepszy blog położnej w Polsce!

FeminaSum najlepszy blog położnej w Polsce!

FeminaSum.pl to najlepszy blog położnej w konkursie Położna na Medal. Moje „dziecko” ma już prawie 3,5 roku! Tyle czasu piszę z troską i zaangażowaniem dla coraz większego grona odbiorców. W piątek odbyła się oficjalna gala wręczenia nagród. Jest mi niezmiernie miło, że zauważono blogi prowadzone przez położne i że zostały one wyróżnione. W internetowej „dżungli” są źródłem rzetelnej wiedzy i pomocą.

NAJLEPSZY BLOG POŁOŻNEJ

Konkurs trwał bardzo długo, a mimo to najwierniejsze Czytelniczki oddawały codziennie swój głos. To właśnie Wam na gali złożyłam szczególne podziękowania. Niestety nie mogłyście ich usłyszeć, ale przecież czytacie bloga. Dlatego w tym miejscu jeszcze raz serdecznie dziękuję! Za to, że mogę na Was liczyć, za wytrwałość, poświęcony czas, za wszystkie głosy, dzięki którym wiem, że mam dla kogo pisać i że warto poświęcić swój czas i energię.

Szczególnie dziękuję wspaniałym Mamom z mojej Facebook’owej wielkiej grupy FeminaSum.pl – ciąża, poród, dziecko. Jesteście niesamowite!

Swoją drogą cieszy mnie niezmiernie, że coraz więcej kobiet szuka w Internecie wiarygodnych informacji. Zaczęły wreszcie zwracać uwagę na to, z jakiego źródła korzystają. Internet to jeden wielki „śmietnik”… albo i niekończące się wysypisko. W tym natłoku sprzecznych ze sobą i pisanych przez każdego, kto ma na to ochotę informacji można się nieraz pogubić. Cieszę się, że nawet w takim labiryncie trafiacie na FeminaSum! Jednocześnie gratuluję serdecznie wszystkim położnym tworzącym blogi – zarówno tym, które wzięły udział w konkursie jak i tym, których twórczości nie miałam jeszcze okazji poznać.

GALA ROZDANIA NAGRÓD

Galę wręczenia nagród prowadził Cezary Pazura, więc było ciekawie i zabawnie. Znany aktor uświetnił imprezę także świetnym kabaretowym występem. Dawno tak dobrze się nie bawiłam! Miałam także okazję poznać Kasie Lipińską, autorkę bloga 280dni, który zajął drugie miejsce w konkursie.

FeminaSum najlepszy blog położnej w Polsce
Wraz z Kasią i Martą Beczkowską nie mogłyśmy sobie odmówić pamiątkowej fotki z Cezarym!

 

FeminaSum najlepszy blog położnej w Polsce 2
Laureatki konkursu Położna na Medal

 

FeminaSum najlepszy blog położnej w Polsce
I pamiątkowa fotka z imprezy z Kasią 🙂

Autor: Maria Lepucka

Maria Lepucka
Położna, certyfikowany doradca laktacyjny, doktorantka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Zajmuje się pracą naukową i dydaktyczną z zakresu położnictwa i ginekologii, a także prowadzeniem edukacji przedporodowej dla przyszłych rodziców i opieką nad pacjentkami w każdym wieku. Prowadzi prywatną praktykę położniczą z poradnią laktacyjną we Wrocławiu: https://poloznawroclaw.pl. Założycielka i główna autorka wpisów i artykułów w portalu FeminaSum.pl. Więcej »

Nie przegap

Agresywni i niebezpieczni pacjenci i ich rodziny

Agresywni i niebezpieczni pacjenci i ich rodziny

Problem agresji pacjentów i ich rodzin wobec personelu medycznego narasta. Z jednej strony pacjenci są …

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.