Koniec bloga FeminaSum, początek vloga!

YouTube - Maria Lepucka

Moi Drodzy! Piszę ten post z pewnym sentymentem. Będzie to ostatni wpis na tym blogu, treści będą dostępne jeszcze do listopada 2021 roku. A potem FeminaSum zniknie.

FeminaSum powstała w 2012 roku jako jeden z pierwszych blogów prowadzonych przez położną. Miała czas swojej świetności, olbrzymią ilość osób odwiedzających, a nawet została najlepszym blogiem położniczym w konkursie „Położna na Medal” w 2015 roku!

Dla czytelniczek bloga powstała wtedy także grupa na Facebooku i w szczycie działania bloga była bardzo popularna.

Ale czasy się zmieniły, zmieniło się moje życie zawodowe i miałam coraz mniej czasu na tworzenie nowych wpisów. Otworzyłam swoją praktykę i poradnie laktacyjną. Coraz bardziej też stawiałam na spotkania „twarzą w twarz” i organizowałam liczne eventy dla rodziców. Ten etap niespodziewanie musiał chwilowo się zatrzymać przez epidemię koronawirusa. I wtedy przyszedł pomysł na vloga! Założyłam kanał na YouTube, zaczęłam tam dodawać pierwsze filmy, które spotkały się z Waszym zainteresowaniem.

Dlatego podjęłam decyzję, by definitywnie zrezygnować z bloga, nie znajdę już na niego czasu. Jednak nie zostawiam Was z niczym. Zapraszam serdecznie ma mój kanał na YouTube. Będą tam pojawiały się filmy dotyczące:

  • ciąży, 
  • porodu, 
  • zdrowia i pielęgnacji dziecka,
  • laktacji,
  • medycyny,
  • żywienia.

GDZIE MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ?

Mam ogromną nadzieję, że spodobają Wam się te nowości. Dziękuję, że jesteście.

Do zobaczenia!

Autor: Maria Lepucka

Położna, certyfikowany doradca laktacyjny, doktorantka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Zajmuje się pracą naukową i dydaktyczną z zakresu położnictwa i ginekologii, a także prowadzeniem edukacji przedporodowej dla przyszłych rodziców i opieką nad pacjentkami w każdym wieku. Prowadzi prywatną praktykę położniczą z poradnią laktacyjną we Wrocławiu: https://poloznawroclaw.pl. Założycielka i główna autorka wpisów i artykułów w portalu FeminaSum.pl. Więcej »

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.