Pierwsze urodziny FeminaSum

Pierwsze urodziny FeminaSum.plFeminaSum obchodzi właśnie swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji, obok artykułów medycznych i porad położnej będzie się znajdował także blog, który otwieram tym właśnie wpisem. Już wkrótce znajdziecie tu ciekawostki, nowinki ze świata medycyny i wiele ciekawych informacji związanych ze zdrowiem kobiet i dzieci.

Strona powstała 12.11.2012r. i właśnie wtedy pojawił się pierwszy wpis – artykuł na temat oceny noworodka w skali Apgar.

W ciągu roku w portalu ukazało się 29 artykułów. Do najczęściej czytanych należały:

Od roku dzielę się z Wami swoją wiedzą, oferuję pomoc, udzielając porad i odpowiadając na Wasze pytania. Najciekawsze z nich zostały opublikowane w dziale porady położnej.

Zapraszam także do skorzystania z newslettera. Wystarczy podać adres e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach, pojawiających się na FeminaSum.pl.

Całkowicie zmienił się również layout strony. Jestem ciekawa jak go oceniacie? Liczę także na Wasze sugestie dotyczące tematów artykułów, które ukażą się niebawem na stronie. Zachęcam do kontaktu mailowego. Pamiętajcie, że tworzę to wszystko z myślą o Was, dlatego Wasze komentarze i opinie są dla mnie niezmiernie istotne.

Dziękuję Wam wszystkim za obecność i zachęcam do kolejnych odwiedzin. Zapraszam do lektury nowych artykułów, porad, a także bloga, który od dziś będzie się systematycznie rozwijał.

Autor: Maria Lepucka

Położna, certyfikowany doradca laktacyjny, doktorantka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Zajmuje się pracą naukową i dydaktyczną z zakresu położnictwa i ginekologii, a także prowadzeniem edukacji przedporodowej dla przyszłych rodziców i opieką nad pacjentkami w każdym wieku. Prowadzi prywatną praktykę położniczą z poradnią laktacyjną we Wrocławiu: https://poloznawroclaw.pl. Założycielka i główna autorka wpisów i artykułów w portalu FeminaSum.pl. Więcej »

Nie przegap

Jak rozwija się mikrobiom dziecka

Wykład o mikrobiomie dziecka dr Wojciecha Feleszko Mikrobiom każdego człowieka jest wyjątkowy – charakterystyczny dla …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.