Szlachetna paczka – podziel się prezentem

Szlachetna Paczka

„Szlachetna paczka” to świetna inicjatywa, mająca na celu pomoc potrzebującym rodzinom, które nie mogą sobie pozwolić na prezenty świąteczne. Na stronie internetowej organizacji znajdziecie wszystkie potrzebne informacje i instrukcje, jak wybrać rodzinę, której chcecie pomóc i jak przygotować paczkę.

Paczki należy dostarczyć do magazynu w swoim mieście, skąd zostaną przekazane wybranej rodzinie.

Paczkę można przygotować samemu lub wspólnymi siłami z rodziną, znajomymi. To miły gest i pamięć o innych, kiedy przygotowujemy się do rodzinnych świąt. Podzielcie się tą informacją ze znajomymi, być może ktoś jeszcze zechce pomóc, a czasu jest niewiele. Paczki zbierane są 7 i 8 grudnia.

Autor: Maria Lepucka

Położna, certyfikowany doradca laktacyjny, doktorantka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Zajmuje się pracą naukową i dydaktyczną z zakresu położnictwa i ginekologii, a także prowadzeniem edukacji przedporodowej dla przyszłych rodziców i opieką nad pacjentkami w każdym wieku. Prowadzi prywatną praktykę położniczą z poradnią laktacyjną we Wrocławiu: https://poloznawroclaw.pl. Założycielka i główna autorka wpisów i artykułów w portalu FeminaSum.pl. Więcej »

Nie przegap

Jak rozwija się mikrobiom dziecka

Wykład o mikrobiomie dziecka dr Wojciecha Feleszko Mikrobiom każdego człowieka jest wyjątkowy – charakterystyczny dla …

2 komentarze

  1. Bardzo dobra incjatywa. W tym roku moja firma się do nie przyłączyła i wszyscy pracownicy zbierali kasę na zakupy potrzebne do paczki. Mam nadzieje że w przyszłym roku też będzie mogli dołączyć się do tej fajnej incjatywy.

  2. Bardzo fajna akcja którą w stu procentach popieram i w przyszłym roku mam zamiar się do niej przyłączyć. Może nie sam bo aż tyle nie zarabiam ale mam zamiar nakłonić całą moją firmę do udziału w akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.