Witam w Nowym Roku

Witam w Nowym RokuPierwszy wpis w 2014 roku będzie małym podsumowaniem roku poprzedniego i zapowiedzią tego, co chciałabym Wam zaoferować w przyszłości.

Ale przede wszystkim dziękuję wciąż rosnącemu gronu Czytelniczek, jesteście dla mnie wspaniałą motywacją do tworzenia i udostępniania kolejnych prac, dzielenia się moją wiedzą i doświadczeniami.

W zeszłym roku największą popularnością cieszyły się artykuły:

Otrzymałam też od Was wiele pytań i próśb o poradę. Na wszystkie starałam się jak najszybciej odpowiedzieć. Niektóre z nich znajdziecie na stronie:

Najczęściej otrzymuję od Was pytania „czy jestem w ciąży”, „czy zapłodnienie było możliwe”, „kiedy zrobić test ciążowy”? Takie wątpliwości powodują wiele stresu, więc szukacie porad i pomocy. Ważne, abyście nie korzystały z nieodpowiednich stron internetowych o których pisałam tu:

Więcej informacji na ten temat znajdziecie też w artykule na temat objawów ciąży:

W tym roku na FeminaSum.pl z pewnością znajdziecie więcej moich porad, artykułów nie tylko mojego autorstwa, ale także napisanych przez specjalistów, między innymi z dziedziny psychologii, pedagogiki czy dietetyki.

Z całą pewnością przybędzie też wpisów na niedawno powstałym blogu położnej. Serdecznie zapraszam. Jestem także otwarta na Wasze sugestie, dotyczące wyglądu portalu, a przede wszystkim tematów kolejnych artykułów. Wszelkie wiadomości można wysłać poprzez formularz kontaktowy.

Na koniec chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia – wszystkiego najlepszego, szczęścia, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń i samych sukcesów w Nowym Roku!

Autor: Maria Lepucka

Położna, certyfikowany doradca laktacyjny, doktorantka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Zajmuje się pracą naukową i dydaktyczną z zakresu położnictwa i ginekologii, a także prowadzeniem edukacji przedporodowej dla przyszłych rodziców i opieką nad pacjentkami w każdym wieku. Prowadzi prywatną praktykę położniczą z poradnią laktacyjną we Wrocławiu: https://poloznawroclaw.pl. Założycielka i główna autorka wpisów i artykułów w portalu FeminaSum.pl. Więcej »

Nie przegap

Jak rozwija się mikrobiom dziecka

Wykład o mikrobiomie dziecka dr Wojciecha Feleszko Mikrobiom każdego człowieka jest wyjątkowy – charakterystyczny dla …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.